SAMSUNG Esminis S3 LS27D366GAUXEN 27" VA 16:9 išlenktas
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +172
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 18-20 dienas
  • itella 18-20 dienas
  • dpd 18-20 dienas
  • courier 18-20 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas LS27D366GAUXEN
ean 8806095585383
Prekės aprašymas
Ekrano tipas: Lenktas („Curved“) Bluetooth: nėra Wi-Fi: Nėra Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27'') Ekrano vaizdas: Matinis (Anti-Glare) USB sąsaja: Nėra Energijos suvartojimas (1000 h): 21 Ekrano technologija: VA Ekrano apšvietimo tipas: LED Jutiklinis ekranas: nėra 3D Ready: Nėra DisplayPort: Nėra Skaitmeninio pajungimo laidas (HDMI): 1 Ekrano raiška: 1920 x 1080 FHD Kraštinių santykis: 16:9 Dinamiškas kontrastas: 3000 : 1 Horizontalus žiūrėjimo kampas: 178° Vertikalus žiūrėjimo kampas: 178° Ryškumas: 250 cd / m2 Reakcijos laikas: 4 Atnaujinimo dažnis: 100 Hz AMD FreeSync: nėra nVidia G-Sync: nėra Garsiakalbis: Nėra Padėties nustatymas: Pasvyrimas VESA laikiklis: 75 x 75 TV imtuvas: nėra Smart TV: Nėra Thunderbolt: Nėra VGA (D-Sub): 1 RJ-45: Nėra DVI: Nėra Energijos klasė: E Plotis (su stovu): 622,6 mm Gylis (su stovu): 234,2 mm Aukštis (su stovu): 466,2 mm Svoris su stovu: 3,8 kg Plotis (be stovo): 622,6 mm Gylis (be stovo): 108,2 mm Aukštis (be stovo): 367,2 mm Svoris be stovo: 3,3 kg