SAMSUNG Essential S3 LS27D366GAUXEN 27" VA 16:9 Curved
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +172
Delivery time and options
  • omniva 18-20 days
  • itella 18-20 days
  • dpd 18-20 days
  • courier 18-20 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code LS27D366GAUXEN
EAN 8806095585383
Product description
Ekraani tüüp: Kumer (Curved) Bluetooth: Ei Wi-Fi: Ei Ekraani suurus: 68,6 cm (27'') Ekraani vaade: Matt (Anti-Glare) USB 2.0 liides: Ei Energiatarve (1000 tundi): 21 Ekraani tehnoloogia: VA Ekraani taustavalgustuse tüüp: LED Puutetundlik ekraan: Ei 3D Ready: Ei DisplayPort: Ei Kaabel digitaalseks ühendamiseks (HDMI): 1 Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 FHD Poolte suhe: 16:9 Dünaamiline kontrastsus: 3000 : 1 Horisontaalne vaatenurk: 178° Vertikaalne vaatenurk: 178° Eredus: 250 cd/m2 Reageerimise aeg: 4 Värskendussagedus: 100 Hz AMD FreeSync: Ei nVidia G-Sync: Ei Sisseehitatud kõlarid: Ei Reguleeritav kõrgus: kalduvus VESA kinnitus: 75 x 75 TV-tuuner: Ei Smart TV: Ei Thunderbolt: Ei VGA (D-Sub): 1 RJ-45: Ei DVI: Ei Energiaklass: E Laius (alusega): 622,6 mm Sügavus (alusega): 234,2 mm Kõrgus (alusega): 466,2 mm Kaal koos alusega: 3,8 kg Laius (ilma aluseta): 622,6 mm Sügavus (ilma aluseta): 108,2 mm Kõrgus (ilma aluseta): 367,2 mm Kaal ilma aluseta: 3,3 kg