SAMSUNG S3 LS27D366GAUXEN 27" VA 16:9 Izliektais
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Punkti tip +172
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 18-20 dienas
  • itella 18-20 dienas
  • dpd 18-20 dienas
  • courier 18-20 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods LS27D366GAUXEN
ean 8806095585383
Produkta apraksts
Ekrāna tips: Izliekts (Curved) Bluetooth: Nav Wi-Fi: Nav MON01 Ekrāna izmērs: 68,6 cm (27") Ekrāna veids: Matēts (Anti-Glare) USB: Nav Energopatēriņš (1000 stundas): 21 MON02 Ekrāna tehnoloģija: VA Ekrāna apgaismojuma tips: LED Skārienekrāns: Nav 3D Ready: Nav DisplayPort: Nav HDMI: 1 MON03 Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 Malu attiecība: 16:9 MON05 Kontrasts: 3000 : 1 Skata leņķis, horizontāli: 178° Skata leņķis, vertikāli: 178° MON06 Spilgtums: 250 MON08 Reakcijas laiks: 4 MON09 Atjaunošanas frekvence: 100 Hz AMD FreeSync: Nav nVidia G-Sync: Nav Iebūvēti skaļruņi: Nav Monitora regulējums: Pēc leņķa VESA stiprinājums: 75 x 75 mm TV uztvērējs: Nav Smart TV: Nav Thunderbolt: Nav VGA (D-Sub): 1 RJ-45: Nav DVI: Nav Energijas patēriņa klase: E Platums (ar statīvu): 622,6 mm Dziļums (ar statīvu): 234,2 mm Augstums (ar statīvu): 466,2 mm Svars ar statīvu: 3,8 kg Platums (bez statīva): 622,6 mm Dziļums (bez statīva): 108,2 mm Augstums (bez statīva): 367,2 mm Svars bez statīva: 3,3 kg