Blaupunkt 55QBG6000S
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +399
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 11-13 dienas
  • itella 11-13 dienas
  • dpd 11-13 dienas
  • courier 11-13 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 55QBG6000S
ean 8594213441085
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: QLED 4K Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 10 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 84 Pašvietimas: Direct Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / C / S2 / T2 Ekrano įstrižainė: 139 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 139 cm (55") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Ryškumas: 400 cd/m2 High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: G Valdymas balsu: Yra Procesorius: CA55*4@1.5GHz Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: Google TV Svoris su stovu: 11,2 Svoris be stovo: 11,0 Technologija Miracast: Yra Pulto tipas: Smat pultas TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuotas („WiFi 5“) TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Yra HDMI jungčių skaičius: 3 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Yra Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis: Nėra Vaizdo įrašymo galimybė: Nėra Garso sistema: Dolby Digital Plus, Dolby Atmos VESA matmenys: 400 x 200 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1225.6 х 90.2 х 709 Matmenys su stovu (P x A x G): 1225.6 х 276.7 х 762.9