Blaupunkt 55QBG6000S
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +399
Delivery time and options
  • omniva 11-13 days
  • itella 11-13 days
  • dpd 11-13 days
  • courier 11-13 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 55QBG6000S
EAN 8594213441085
Product description
Värv: Must TV tüüp: QLED 4K Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 84 Taustvalgus: Direct Tuuner: DVB-T / C / S2 / T2 Ekraani suurus (cm): 139 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 139 cm (55") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 400 cd/m2 High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: G Hääljuhtimine: On Protsessor: CA55*4@1.5GHz Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Google TV Kaal koos alusega: 11,2 Kaal ilma aluseta: 11,0 Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud (WiFi 5) TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 3 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: On Digitaalne optiline heliväljund: Jah Digitaalne koaksiaalheli väljund: Ei Video salvestamise võimalus: Ei Helisüsteem: Dolby Digital Plus, Dolby Atmos Suurused VESA: 400 x 200 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1225.6 х 90.2 х 709 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1225.6 х 276.7 х 762.9