SHARP 75GP7265E
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +869
Pristatymo laikas ir galimybės
  • itella 10-12 dienas
  • dpd 10-12 dienas
  • courier 10-12 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 75GP7265E
ean 5905683270953
Prekės aprašymas
Spalva: Sidabrinis Televizoriaus tipas: QLED 4K Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 12 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 136 Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekrano įstrižainė: 189 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 189 cm (75") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: G Valdymas balsu: Yra, su Smart Remote Metinis energijos suvartojimas: Nėra informacijos Vaizdo apdorojimo procesorius: Quantum Dot Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: Google TV Plotis (su stovu): 1673 mm Gylis (su stovu): 313 mm Aukštis (su stovu): 1054 mm Svoris su stovu: 2,3 Plotis (be stovo): 1673 mm Gylis (be stovo): 8,9 mm Aukštis (be stovo): 969 mm Pulto tipas: Smat pultas Valdymas išmaniaisiais įrenginiais: Yra Smart Remote Control: Yra komplekte TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Nėra HDMI jungčių skaičius: 4 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Optinė Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis: Nėra Vaizdo įrašymo galimybė: Nėra Garso sistema: Harman-Kardon, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos Elektros energijos sąnaudos aktyviame (įjungtame) režime: Nėra informacijos VESA matmenys: 400 x 300 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1673 x 969 x 89 Matmenys su stovu (P x A x G): 1673 x 1054 x 313