SHARP 75GP7265E
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +869
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • itella 10-12 päivää
  • dpd 10-12 päivää
  • courier 10-12 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 75GP7265E
ean 5905683270953
Tuotteen Kuvaus
Värv: Hõbe TV tüüp: QLED 4K Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 12 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 136 Tuuner: DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekraani suurus (cm): 189 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 189 cm (75") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: G Hääljuhtimine: Smart remote control Aastane energiatarbimine: Pole Pildiprotsessor: Quantum Dot Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Google TV Laius (alusega): 1673 mm Sügavus (alusega): 313 mm Kõrgus (alusega): 1054 mm Kaal koos alusega: 2,3 Laius (ilma aluseta): 1673 mm Sügavus (ilma aluseta): 8,9 mm Kõrgus (ilma aluseta): 969 mm Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart seadmete juhtimine: On Smart Remote Control: Jah TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: Ei HDMI pesade arv: 4 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Digitaalne optiline heliväljund: Jah Digitaalne koaksiaalheli väljund: Ei Video salvestamise võimalus: Ei Helisüsteem: Harman-Kardon, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos Energiatarbimine aktiivses režiimis: Pole infot, Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1673 x 969 x 89 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1673 x 1054 x 313