SHARP 50HL4265E
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Nemokamas pristatymas
Taškai tip +331
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 9-11 dienas
  • itella 9-11 dienas
  • dpd 9-11 dienas
  • smartech Kuller 9-11 dienas
  • smartech shop 9-11 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 50HL4265E
ean 5905683272858
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: 4K Ultra HD Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 12 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 58 Pašvietimas: Nėra Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): Yra Ekrano įstrižainė: 127 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 126 cm (50") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: F Valdymas balsu: Yra Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: Google TV Svoris su stovu: 9,7 Svoris be stovo: 9,1 Technologija Miracast: Yra Pulto tipas: Smat pultas Smart Remote Control: Yra galimybė prijungti TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Yra HDMI jungčių skaičius: 4 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Yra Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Garso sistema: Dolby Atmos, Digital Surround VESA matmenys: 400 x 300 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1111 x 645 x 82 Matmenys su stovu (P x A x G): 1111 x 702 x 260