TOSHIBA 55QV3F63DG
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Nemokamas pristatymas
Taškai tip +436
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 14-16 dienas
  • itella 14-16 dienas
  • dpd 14-16 dienas
  • smartech Kuller 14-16 dienas
  • smartech shop 14-16 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 55QV3F63DG
ean 4024862135461
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: Ultra HD Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 10 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 64 Pašvietimas: Direct Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekrano įstrižainė: 139 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 139 cm (55") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Ryškumas: 320 cd/m2 High dynamic range (HDR): HDR, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: E Valdymas balsu: Yra, su Smart Remote Metinis energijos suvartojimas: Nėra informacijos Vaizdo apdorojimo procesorius: UHD Upscaler Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: VIDAA Plotis (su stovu): 1233 mm Gylis (su stovu): 235 mm Aukštis (su stovu): 767 mm Svoris su stovu: 13,9 Plotis (be stovo): 1233 mm Gylis (be stovo): 87 mm Aukštis (be stovo): 712 mm Technologija Miracast: Yra Pulto tipas: Smat pultas Smart Remote Control: Yra komplekte TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra HDMI jungčių skaičius: 3 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Optinė Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis: Nėra Vaizdo įrašymo galimybė: Yra Garso sistema: Dolby Audio, Onkyo, Ger (D) + Nicam Stereo Elektros energijos sąnaudos aktyviame (įjungtame) režime: Nėra informacijos VESA matmenys: 200 x 200 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1233 x 712 x 87 Matmenys su stovu (P x A x G): 1233 x 767 x 235