TOSHIBA 55QV3F63DG
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +436
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 14-16 päeva
  • itella 14-16 päeva
  • dpd 14-16 päeva
  • smartech Kuller 14-16 päeva
  • smartech shop 14-16 päeva
Toote andmed
Tootekood 55QV3F63DG
EAN 4024862135461
Tootekirjeldus
Värv: Must TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 64 Taustvalgus: Direct Tuuner: DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekraani suurus (cm): 139 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 139 cm (55") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 320 cd/m2 High dynamic range (HDR): HDR, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: E Hääljuhtimine: Smart remote control Aastane energiatarbimine: Pole Pildiprotsessor: UHD Upscaler Smart TV: On Operatsioonisüsteem: VIDAA Laius (alusega): 1233 mm Sügavus (alusega): 235 mm Kõrgus (alusega): 767 mm Kaal koos alusega: 13,9 kg Laius (ilma aluseta): 1233 mm Sügavus (ilma aluseta): 87 mm Kõrgus (ilma aluseta): 712 mm Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Jah TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On HDMI pesade arv: 3 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Digitaalne optiline heliväljund: Jah Digitaalne koaksiaalheli väljund: Ei Video salvestamise võimalus: On Helisüsteem: Dolby Audio, Onkyo, Ger (D) + Nicam Stereo Energiatarbimine aktiivses režiimis: Pole infot, Suurused VESA: 200 x 200 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1233 x 712 x 87 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1233 x 767 x 235