PHILIPS 77OLED910/12
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Nemokamas pristatymas
Taškai tip +3413
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 9-11 dienas
  • itella 9-11 dienas
  • dpd 9-11 dienas
  • smartech Kuller 9-11 dienas
  • smartech shop 9-11 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 77OLED910/12
ean 8718863046975
Prekės aprašymas
Spalva: Pilka Televizoriaus tipas: OLED Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 8,5 W x 6, 30 W žemų dažnių garsiakalbis Energijos suvartojimas (1000 h): 134 Pašvietimas: OLED Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): Yra Ekrano įstrižainė: 194 Picture-In-Picture: Yra Ekrano įstrižainė: 196 cm (77") Atnaujinimo dažnis: 120 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) TVX05 Micro Dimming: Yra Ambilight apšvietimo technologija: Yra Ambilight: Yra, iš keturių pusių Energijos klasė: F Valdymas balsu: Yra Vaizdo apdorojimo procesorius: P5 AI Perfect Picture Engine Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: Google TV Svoris su stovu: 34.6 Svoris be stovo: 34,1 Technologija Miracast: Yra Pulto tipas: Smat pultas Valdymas išmaniaisiais įrenginiais: Yra Smart Remote Control: Yra galimybė prijungti TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Yra HDMI jungčių skaičius: 4 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Yra Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Garso sistema: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X VESA matmenys: 400 x 300 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1712 x 1017 x 67 Matmenys su stovu (P x A x G): 1712 x 1042 x 310