PHILIPS 77OLED910/12
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Free shipping
Points tip +3413
Delivery time and options
  • omniva 9-11 days
  • itella 9-11 days
  • dpd 9-11 days
  • smartech Kuller 9-11 days
  • smartech shop 9-11 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 77OLED910/12
EAN 8718863046975
Product description
Värv: Hall TV tüüp: OLED Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 8,5 W x 6, 30 W sabvufer Energiatarve (1000 tundi): 134 Taustvalgus: OLED Tuuner: On Ekraani suurus (cm): 194 Picture-In-Picture: On Ekraani suurus: 196 cm (77") Värskendussagedus: 120 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) TVX05 Micro Dimming: On Taustavalgustuse tehnoloogia: On Ambilight: Yes, from four sides Energiatarbimise klass: F Hääljuhtimine: On Pildiprotsessor: P5 AI Perfect Picture Engine Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Google TV Kaal koos alusega: 34.6 Kaal ilma aluseta: 34,1 Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart seadmete juhtimine: On Smart Remote Control: Olemas ühendamise võimalus TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 4 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: On Digitaalne optiline heliväljund: Jah Helisüsteem: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1712 x 1017 x 67 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1712 x 1042 x 310