SAMSUNG TV Set|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Free shipping
Points tip +316
Delivery time and options
  • omniva 1-3 days
  • itella 1-3 days
  • dpd 1-3 days
  • smartech Kuller 1-3 days
  • smartech shop 1-3 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code QE50Q7FAAUXXH
EAN 8806097118541
screen size 50"
TV Features 4K/Smart
Show all details
TV screen metric size 125 cm.
Proprietary TV technologies QLED
max resolution 3840x2160
hdmi 3
rj45 1
usb 2.0 2
Refresh rate 50 Hz
speakers Yes
Speaker Output Power 20W
bluetooth Yes
Wireless LAN Yes
TV Operating System Tizen
Unit Calculated Volume 0.18 cubm
200 mm x 200 mm Yes
colour Black
Energy Efficiency Class G
Energy consumption, standard 69 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 Watts
depth 237 mm
height 694 mm
width 1120.3 mm