SAMSUNG TV mācītājs||50"|4K/Inteligents||QLED|3840x2160|Bezvadu LAN|Bluetooth|Tizen|Melns|QE50Q7FAAUXXH
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +316
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 1-3 dienas
  • itella 1-3 dienas
  • dpd 1-3 dienas
  • smartech Kuller 1-3 dienas
  • smartech shop 1-3 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods QE50Q7FAAUXXH
ean 8806097118541
screen size 50"
tv features 4K/Smart
Rādīt visu informāciju
tv screen metric size 125 cm.
proprietary tv technologies QLED
max resolution 3840x2160
hdmi 3
rj45 1
usb 2.0 2
refresh rate 50 Hz
speakers Yes
speaker output power 20W
bluetooth Yes
wireless lan Yes
TV Operating System Tizen
Unit Calculated Volume 0.18 cubm
200 mm x 200 mm Yes
colour Black
energy efficiency class G
Energy consumption, standard 69 kWh/1000h
standby consumption 0.5 Watts
depth 237 mm
height 694 mm
width 1120.3 mm