SAMSUNG TV-asetelma||50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Musta|QE50Q7FAAUXXH
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +316
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 1-3 päivää
  • itella 1-3 päivää
  • dpd 1-3 päivää
  • smartech Kuller 1-3 päivää
  • smartech shop 1-3 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi QE50Q7FAAUXXH
ean 8806097118541
screen size 50"
tv features 4K/Smart
Näytä kaikki tiedot
tv screen metric size 125 cm.
proprietary tv technologies QLED
max resolution 3840x2160
hdmi 3
rj45 1
usb 2.0 2
refresh rate 50 Hz
speakers Yes
speaker output power 20W
bluetooth Yes
wireless lan Yes
TV Operating System Tizen
Unit Calculated Volume 0.18 cubm
200 mm x 200 mm Yes
colour Black
energy efficiency class G
Energy consumption, standard 69 kWh/1000h
standby consumption 0.5 Watts
depth 237 mm
height 694 mm
width 1120.3 mm