SHARP 43HE2445E
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +258
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 16-18 dienas
  • itella 16-18 dienas
  • dpd 16-18 dienas
  • courier 16-18 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 43HE2445E
ean 5905683274678
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: LED Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Dizainas: Frameless Garso galia: 10 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 42 Pašvietimas: LED Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekrano įstrižainė: 108 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 108 cm (43") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Full HD 1080p (1920 x 1080) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: E Valdymas balsu: Nėra Metinis energijos suvartojimas: Nėra informacijos Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: TiVo OS Plotis (su stovu): 955 mm Gylis (su stovu): 216 mm Aukštis (su stovu): 606 mm Svoris su stovu: 6 Plotis (be stovo): 955 mm Gylis (be stovo): 84 mm Aukštis (be stovo): 558 mm Pulto tipas: Standartinis nuotolinio valdymo pultas Smart Remote Control: Nėra TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Nėra HDMI jungčių skaičius: 3 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Optinė Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis: Nėra Vaizdo įrašymo galimybė: Nėra Garso sistema: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4 Elektros energijos sąnaudos aktyviame (įjungtame) režime: Nėra informacijos VESA matmenys: 200 x 200 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 955 x 558 x 84 Matmenys su stovu (P x A x G): 955 x 606 x 216