PHILIPS 50PUS8010/12
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +333
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 11-13 dienas
  • itella 11-13 dienas
  • dpd 11-13 dienas
  • courier 11-13 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 50PUS8010/12
ean 8718863046296
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: QLED 4K Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 10 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 58 Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / T2 / C / C2 / S Ekrano įstrižainė: 126 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 126 cm (50") Atnaujinimo dažnis: 60 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG TVX05 Micro Dimming: Yra Ambilight apšvietimo technologija: Yra Ambilight: Yra, iš keturių pusių Energijos klasė: F Valdymas balsu: Yra Metinis energijos suvartojimas: Nėra informacijos Vaizdo apdorojimo procesorius: Pixel Precise Ultra HD Procesorius: Quad core (4 branduoliai) Operacinė sistema: Titan OS Svoris su stovu: 9,22 Svoris be stovo: 8,8 Pulto tipas: Smat pultas Valdymas išmaniaisiais įrenginiais: Yra TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Yra HDMI jungčių skaičius: 3 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Yra Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Garso sistema: Dolby Atmos Elektros energijos sąnaudos aktyviame (įjungtame) režime: Nėra informacijos VESA matmenys: 200 x 100 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1111 x 649 x 88 Matmenys su stovu (P x A x G): 1111 x 712 x 281