LG 75QNED87A3B
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +1018
Pristatymo laikas ir galimybės
  • omniva 15-17 dienas
  • itella 15-17 dienas
  • dpd 15-17 dienas
  • courier 15-17 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 75QNED87A3B
ean 8806096360521
Prekės aprašymas
Spalva: Pilkai mėlyna Televizoriaus tipas: Ultra HD Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Serija: LG QNED Dizainas: Slim Edge Garso galia: 10 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 83 Pašvietimas: Edge Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T2 /C/S/S2 Ekrano įstrižainė: 190 Picture-In-Picture: Vienas imtuvas Ekrano įstrižainė: 189 cm (75") Atnaujinimo dažnis: 144 Hz, VRR Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Ryškumas: 800 nitų High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision, SDR TVX05 Micro Dimming: Yra, Local Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: D Valdymas balsu: Yra, naudojant nuotolinio valdymo pultą Magic Motion AN-MR25 Vaizdo apdorojimo procesorius: 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping Pro, Dynamic QNED Color, AI Brightness Control, AI Picture Pro, Motion Pro, FreeSync Procesorius: α8 Gen 2 AI Intelligent procesorius, keturių branduolių Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: webOS Svoris su stovu: 41.5 Svoris be stovo: 33,3 Technologija Miracast: Yra, Airplay2 Pulto tipas: Išmanusis nuotolinis valdymas (įmontuotas mikrofonas) su standartinio nuotolinio valdymo pulto funkcijomis Valdymas išmaniaisiais įrenginiais: Yra Smart Remote Control: Yra komplekte MR25 TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuotas („WiFi 6“) TVX10 Bluetooth: Yra Belaidis pelės ir klaviatūros prijungimas: Yra HDMI jungčių skaičius: 4 (2.1 versija) USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Optinė Vaizdo įrašymo galimybė: Yra Garso sistema: Dolby Surround, Clear Voice Pro, α8 AI Sound Pro, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, WiSA VESA matmenys: 400 x 300 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1677 x 965 x 30 Matmenys su stovu (P x A x G): 1677 x 1042 x 370