SHARP 50HR7465
Prieinama
Kaina
Elektroninės parduotuvės kaina gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės kainos.
Taškai tip +502
Pristatymo laikas ir galimybės
  • itella 15-17 dienas
  • dpd 15-17 dienas
  • courier 15-17 dienas
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Pirkimas išsimokėtinai
  • esto
  • esto
Produkto Aprašymas
Produkto kodas 50HR7465
ean 5905683273930
Prekės aprašymas
Spalva: Juoda Televizoriaus tipas: QLED 4K Ekrano tipas: Plokščias („Flat“) Garso galia: 12 W x 2 Energijos suvartojimas (1000 h): 64 Pašvietimas: LED Imtuvinis derintuvas („tiuneris“): DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekrano įstrižainė: 126 Picture-In-Picture: Nėra Ekrano įstrižainė: 126 cm (50") Atnaujinimo dažnis: 144 Hz Ekrano raiška: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10+, HLG, Dolby Vision IQ TVX05 Micro Dimming: Nėra Ambilight apšvietimo technologija: nėra Ambilight: Nėra Energijos klasė: F Valdymas balsu: Yra, su Smart Remote Metinis energijos suvartojimas: Nėra informacijos Vaizdo apdorojimo procesorius: AQUOS AI UltraClear Internetas (Smart TV): Yra Operacinė sistema: Google TV Plotis (su stovu): 1111 mm Gylis (su stovu): 260 mm Aukštis (su stovu): 704 mm Svoris su stovu: 9,7 Plotis (be stovo): 1111 mm Gylis (be stovo): 82 mm Aukštis (be stovo): 645 mm Pulto tipas: Smat pultas Smart Remote Control: Yra komplekte TVX09 Wi-Fi: Yra, įmontuota TVX10 Bluetooth: Yra HDMI jungčių skaičius: 4 USB jungčių skaičius: 2 (USB 2.0) Skaitmeninė garso išvestis: Optinė Skaitmeninė optinė garso išvestis: Yra Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis: Nėra Vaizdo įrašymo galimybė: Nėra Garso sistema: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, DTS Virtual: X, Dolby Atmos Elektros energijos sąnaudos aktyviame (įjungtame) režime: Nėra informacijos VESA matmenys: 400 x 300 mm Komplekte laikiklis: Nėra Matmenys be stovo (P x A x G): 1111 x 645 x 82 Matmenys su stovu (P x A x G): 1111 x 704 x 260