PHILIPS 77OLED770/12
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Free shipping
Points tip +1670
Delivery time and options
  • omniva 9-11 days
  • itella 9-11 days
  • dpd 9-11 days
  • smartech Kuller 9-11 days
  • smartech shop 9-11 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 77OLED770/12
EAN 8718863046906
Product description
Värv: Must TV tüüp: OLED Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 124 Taustvalgus: OLED Tuuner: DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekraani suurus (cm): 194 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 196 cm (77") Värskendussagedus: 120 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10+, Dolby Vision, HLG, HGIG TVX05 Micro Dimming: On, Perfect Taustavalgustuse tehnoloogia: On Ambilight: Jah, mõlemalt poolt ja ülevalt Energiatarbimise klass: F Hääljuhtimine: Smart remote control Aastane energiatarbimine: Pole Pildiprotsessor: P5 AI Perfect Picture Engine Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Titan OS Laius (alusega): 1773 mm Sügavus (alusega): 310 mm Kõrgus (alusega): 1013 mm Kaal koos alusega: 36 Laius (ilma aluseta): 1773 mm Sügavus (ilma aluseta): 79 mm Kõrgus (ilma aluseta): 991 mm Kaal ilma aluseta: 3,55 Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Jah TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On HDMI pesade arv: 4 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: On Video salvestamise võimalus: Ei Helisüsteem: Dolby Digital MS12 V2.6.2, Dolby Atmos, DTS:X Energiatarbimine aktiivses režiimis: Pole infot, Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1773 x 991 x 79 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1773 x 1013 x 310