SAMSUNG 65" U7022F – 4K LED TV (UE65U7022FKXXH)
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +470
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 2-4 dienas
  • itella 2-4 dienas
  • dpd 2-4 dienas
  • smartech Kuller 2-4 dienas
  • smartech shop 2-4 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods UE65U7022FKXXH
ean 8806097253020,2220010211007
Produkta apraksts
Funkcijas
LED panelu tehnoloģija
Tizen 2025 operētājsistēma
60 Hz panelis, 4K UHD
Crystal Processor 4K
4K uzlabošana
Mērījumi
Produkta svars (g): 20500
Televizorā ir integrēti DVB-T2 un DVB-C HD ciparu uztvērēji, kā arī CI+ interfeiss maksas TV kartēm.
**Viedtelevizors / USB funkcijas**
**Translaide / Ekrāna spoguļošana**
**Object Tracking Sound - skaņas atskaņošana**
**Tehniskie dati:**
* Ciparu uztvērēji: antena; DVB-T2, kabelis; DVB-C HD
* CI+ interfeiss maksas TV kartēm
* Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG)
* HbbTV, HybridiTV
**Attēls:**
* Izšķirtspēja: 3840 x 2160 Ultra HD 4K
* Crystal Processor 4K attēla processors
* LED aizmugurgaismas tehnoloģija
* 60 Hz panelis
* Mega Kontrasts
* UHD Dimming
* Color Booster
* 4K Upscaling
* Kontrasta pastiprinātājs
* HDR līmenis: HDR
* HDR standarti: HDR, HDR10+, HLG
* Spēļu funkcijas: HGiG, Auto Game Mode, VRR, Gaming Hub
**Skaņa:**
* Skaļruņi: 20 W
* Object Tracking Sound Lite
* Adaptive Sound
* Q-Symphony
* Atbalsts Bluetooth austiņām
**Citi funkcijas:**
* Operētājsistēma: Tizen Smart TV 2025
* Bezvadu savienojums: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3
* Ekrāna spoguļošana: Apple AirPlay 2, Wireless Display, Wi-Fi Direct, Mobile to TV
* Web pārlūkprogramma
* Iekļauts parastais TM2240A tālvadības pults (neatbalsta balss meklēšanu, uzlādi vai Bluetooth)
**Savienojumi:**
* HDMI funkcijas: eARC, ALLM, VRR, 4K@60Hz, Anynet+ (HDMI CEC)