SAMSUNG 65"" U7022F – 4K LED TV (UE65U7022FKXXH)
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +470
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 2-4 päivää
  • itella 2-4 päivää
  • dpd 2-4 päivää
  • smartech Kuller 2-4 päivää
  • smartech shop 2-4 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi UE65U7022FKXXH
ean 8806097253020,2220010211007
Tuotteen Kuvaus
Omadused
LED-paneel tehnoloogia
Tizen 2025 operatsioonisüsteem
60 Hz paneel, 4K UHD
Crystal Processor 4K
4K ülesvoolu teisendamine
Mõõdud
Toote kaal (g): 20500
**Smart TV / USB-ominaisuudet**
**Casting / Näytön peilaus**
**Object Tracking Sound -äänentoisto**
**Tekniset tiedot:**
* Digivirittimet: antenni; DVB-T2, kaapeli; DVB-C HD
* CI+-liitäntä maksullista TV-korttia varten
* Elektroninen ohjelmaopas (EPG)
* HbbTV, HybridiTV
**Kuva:**
* Resoluutio: 3840 x 2160 Ultra HD 4K
* Crystal Processor 4K -kuvaprosessori
* LED-taustavalotekniikka
* 60 Hz paneeli
* Mega Contrast
* UHD Dimming
* Color Booster
* 4K Upscaling
* Contrast Enhancer
* HDR-taso: HDR
* HDR-standardit: HDR, HDR10+, HLG
* Peliominaisuudet: HGiG, Auto Game Mode, VRR, Gaming Hub
**Ääni:**
* Kaiuttimet: 20 W
* Object Tracking Sound Lite
* Adaptive Sound
* Q-Symphony
* Tuki Bluetooth-kuulokkeille
**Muut ominaisuudet:**
* Käyttöjärjestelmä: Tizen Smart TV 2025
* Langaton yhteys: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3
* Näytön peilaus: Apple AirPlay 2, Wireless Display, Wi-Fi Direct, Mobile to TV
* Verkkoselain
* Mukana tulee paristokäyttöinen TM2240A-kaukosäädin (Ei tue äänihakua, latausta tai Bluetoothia)
**Liitännät:**
* HDMI-ominaisuudet: eARC, ALLM, VRR, 4K@60Hz, Anynet+ (HDMI CEC)