SAMSUNG 65"" U7022F – 4K LED TV (UE65U7022FKXXH)
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +470
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 2-4 päeva
  • itella 2-4 päeva
  • dpd 2-4 päeva
  • smartech Kuller 2-4 päeva
  • smartech shop 2-4 päeva
Toote andmed
Tootekood UE65U7022FKXXH
EAN 8806097253020,2220010211007
Tootekirjeldus
Omadused
LED-paneel tehnoloogia
Tizen 2025 operatsioonisüsteem
60 Hz paneel, 4K UHD
Crystal Processor 4K
4K ülesvoolu teisendamine
Mõõdud
Toote kaal (g): 20500
**Nutitelevisioon / USB-funktsioonid**
**Ekraan peegeldamine / Casting**
**Objektijälgiv helitugevus**
**Tehnilised andmed:**
* Digivastuvõtjad: antenn; DVB-T2, kaabel; DVB-C HD
* CI+-liites koht maksukortile
* Elektrooniline programmijuht (EPG)
* HbbTV, HybridiTV
**Pilt:**
* Resolutsioon: 3840 x 2160 Ultra HD 4K
* Crystal Processor 4K-pildiprotsessor
* LED-taustvalgustuse tehnoloogia
* 60 Hz paneel
* Mega kontrastsus
* UHD dimming
* Color Booster
* 4K üleskõikumine
* Kontrastsuse tugevdaja
* HDR-tasand: HDR
* HDR-standardid: HDR, HDR10+, HLG
* Mängufunktsioonid: HGiG, Auto Game Mode, VRR, Gaming Hub
**Heli:**
* Kõlarid: 20 W
* Objektijälgiv helitugevus Lite
* Adaptiivne heli
* Q-Symphony
* Bluetooth-kõrvaklappide tugi
**Muud omadused:**
* Tarkvaraplatvorm: Tizen Smart TV 2025
* Traadita ühendus: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3
* Ekraan peegeldamine: Apple AirPlay 2, Wireless Display, Wi-Fi Direct, Mobile to TV
* Veebibrauser
* Kaasas paristiga TM2240A-kaugjuhtimine (ei toeta hääleotsingut, laadimist ega Bluetoothi)
**Liitmed:**
* HDMI-funktsioonid: eARC, ALLM, VRR, 4K@60Hz, Anynet+ (HDMI CEC)