NZXT H9 Elite Mid Tower ATX Case, With Glass Side, White (CM-H91EW-01)
Kohal - Tähesaju tee 11 soodustus
Soodushind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +212
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 1-3 päeva
  • itella 1-3 päeva
  • dpd 1-3 päeva
  • smartech Kuller 1-3 päeva
  • smartech shop 1-3 päeva
Toote andmed
Tootekood CM-H91EW-01
EAN 5056547202440
Tootekirjeldus
H9 Elite toetab vedelikjahutussüsteeme suurusega kuni 360 mm. H9 Elite'il on karastatud klaasist ülemine paneel, ainulaadne vedelikujahuti kinnitus ning sisseehitatud RGB ja ventilaatori kontroller valgustuse juhtimiseks. Korpuses on ruumi kuni kümnele fännile. Korpusega on kaasas kolm F-seeria 120 mm RGB Duo ventilaatorit ja üks F120Q ventilaator.
Korpus saadaval eraldi.
Funktsioonid:
  • Korpuse tüüp: keskmine torn, teras / karastatud klaas
  • Sisemine 2,5 kohta: 4+2
  • Sisemised 3,5" pesad: 2
  • Täiendavad kaardipesad: 7
  • Protsessori jahuti maksimaalne kõrgus: 165 mm
  • Videokaardi maksimaalne pikkus: 435 mm
  • Maksimaalne toiteallika pikkus: 200 mm
  • Kaabli juhtimine: 91 mm
  • Mõõdud (K x L x S): 495 x 290 x 466 mm
  • Kaal: 13,1 kg
  • Emaplaadi tugi: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
  • Kaasas kolm 120 mm F120 RGB Duo ventilaatorit ja üks 120 mm F120Q ventilaator
  • Garantii: 24 kuud
Fännide asukohad:
  • Küljel: 3 x 120 mm
  • Laes: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm
  • Alt: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm
  • Tagumine: 1 x 120 mm
  • Tolmufiltrid igas õhuvõtus
Vedeljahuti tugi:
  • Küljel: 360 mm
  • Laes: 360 mm
  • Alus: 360 mm
  • Tagakülg: 120 mm
Ventilaatorite tehnilised andmed:
  • Mudel: F120Q (korpuse versioon)
  • Kiirus: 1200 +/- 240 RPM
  • Õhuvool: 62,18 CFM
  • Staatiline rõhk: 1,05 mm - H2O
  • Müratase: 25,1 dBA
  • Ühendus: 3-pin
  • Mudel: F120 RGB Duo
  • Kiirus: 500 +/- 1800 RPM
  • Õhuvool: 48,58 CFM
  • Staatiline rõhk: 2,42 mm - H2O