Boonus

Smartech Boonus - on süsteem, mille abil saab koguda boonuseid. Selles osalevad automaatselt kõik Smartech.ee ostu vormistanud eraisikud.

Smartech Boonus reeglid:

1. Ostes e-poes Smartech.ee  kasutajakontolt kaupu endale, sõpradele või tuttavatele, kantakse teie boonusarvele kauba hinna juures toodud boonussumma. Boonussumma suurus võrdub ostetud kauba summale (1 EUR = 1 Boonuspunkt). Kogunenud boonuspunktid saab kasutada järgmiste tellimuste eest tasumisel.

2. Boonus arvestatakse pärast tellimuse eest tasumist. 10%-lise allahidlustuse saamiseks on vaja koguda 2800 boonuspunkti = 10%. Kui boonuspunktide summa ühe tellimuse eest ületab 2800 punkti (näiteks 2900 punkti) siis, klient saab järgmise ostu puhul kasutada allahindluse 10% ning ülejäänud 100 punkti kantakse Teie boonusarvele. Kui tellimus tühistatakse, tühistatakse ka selle eest arvestatud boonus. 

3. Kogunenud boonuseid rahas välja võtta ei saa. Seda saab kasutada vaid tellimuse eest tasumisel.

4. Boonust arvestatake ainult kasutaja enda poolt tehtud online tellimuses. Telefoni, Skype ja elektronposti teel tehtud tellimustes boonust ei arvestata!

5. Kogunenud boonuseid ei saa kanda üle teistele kasutajakontodele.

6. Kogunenud boonuseid saab kasutada 2 aasta jooksul pärast boonussumma laekumist. Kahe aasta möödumisel kaotab vastav boonussumma kehtivuse.

7. Juhul, kui boonust kasutatakse koos mõne teise allahindlusega (näiteks koos allahindluskoodiga), kehtib järgmine reegel: esmalt arvestatakse tellimuse summast maha kasutatav boonus ja alles seejärel rakendatakse teist allahindlust, juhul kui on täidetud selle kasutustingimused.

8. Kui klient soovib kasutada õigust ostetud kauba tagastamiseks 14-päeva jooksul, siis kasutatud boonust ei tagastata ja ei kompenseerita ning tagastatud kauba eest arvestatud boonus tühistatakse.

9. Smartech shop OU jätab endale täieliku õiguse muuta enda äranägemisel boonussüsteemi tingimusi.

10. Kogutud boonuspunktide saldo saab kontrollida sisenedes oma kasutajakontole.


Näiteks:
Samm 1. Klient ostis oma kasutajakonto kaudu 200 € eest kaupa. Teie boonuskontole kantakse 200 punkti. 10%-lise allahidlustuse saamiseks on vaja koguda 2800 boonuspunkti.

Samm 2. Klient ostis 3000 EUR eest kaupa. Kliendi isikliku boonuskontole kantakse 3000 punkti, millest 2800 punkti saate kasutada järgmise ostu puhul ühe tootele 10%-lise allahindlusega ning ülejäänud 200 boonuspunkti automaatselt kantakse kliendi boonuskontole.

Samm 3. Klient tellis kaupa ja määras tellimuse eest tasumisel, et soovib kasutada kogunenud boonuspunkte, mis tellimuse vormistamise hetkel oli 2800 boonuspunkti või rohkem. 10% allahindlust saab kasutada ainult ühele tootele tellimuses.


NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et Smartech.ee süsteemis saab oma kasutajakontol vormistada arve suvalisele maksjale ja määrata kauba saajaks ükskõik kelle. Boonussüsteem on nähtav vaid Smartech.ee veebipoes ning ei kajastu arvetel, välja arvatud need, kus maksmiseks on kasutatud kogunenud boonuseid.
 • truck
  Kiire kojuvedu

  Kaup kätte 1-4 tööpäevaga. Osta vähemalt 150 EUR eest ja toimetame ostud Tallinna piires kohale tasuta!

 • label
  Parimad hinnad

  E-poest tehnika tooted soodsamalt

 • wallet
  Järelmaks

  Suuremate ostude jaoks kiire ja mugav ESTO ja LHV järelmaks

 • star
  Boonused

  Iga ostuga kogute boonuspunkte ja saate soodustust oma järgnevatelt ostudelt

Klienditeenindus
AadressTähesaju tee 11, Tallinn,
Estonia
Pood(+372) 6 444 045 (E-R 10-18, L 10-17,  P 10-17)
Esindus(+372) 6 477 777
(+372) 567 88885 (E-R 09-17)
brands

Ei saa lisada rohkem kui 4 toodet vordlusesse

Võrdle valitudTagasi