APC BX750MI-GR
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +106
Delivery time and options
  • omniva 16-18 days
  • itella 16-18 days
  • dpd 16-18 days
  • courier 16-18 days
Warranty period 24 months
Product details
Product code BX750MI-GR
EAN 731304410843
Product description
Tüüp: UPS Värv: Must Ekraan: Ei USB 2.0 liides: On Kaal: 5.4 Laadimisaeg: 6 h Töörežiim: Line-Interactive Autonoomne tööaeg: kuni 10 min Võimsus (VA): 750 Võimsus (W): 410 W Lülituskiirus akule: 6 ms Väljundi lainekuju: Sinusoidse lähedal (approximated sine) Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Lühisekaitse: On Häirete filtreerimine: On Mõõtmed: 120 x 355 x 160 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 4 RS232: Ei Tüüp ja kogus: 1 x 12 V / 9 AH Lihtsalt eemaldatav aku: Ei