PHILIPS 27E1N1800A/00
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +188
Delivery time and options
  • omniva 14-16 days
  • itella 14-16 days
  • dpd 14-16 days
  • courier 14-16 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 27E1N1800A/00
EAN 8712581805715
Product description
Taastatud monitor: None Ekraani tüüp: Lame Bluetooth: Ei Wi-Fi: Ei Ekraani suurus: 27" (68,8 cm) Ekraani vaade: Matt (Anti-Glare) Energiatarve (1000 tundi): 2.6 kWh Ekraani tehnoloogia: Ultra HD Puutetundlik ekraan: Ei DisplayPort: 1 Kaabel digitaalseks ühendamiseks (HDMI): 2 Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 4K UHD Poolte suhe: 16:9 Dünaamiline kontrastsus: 1000 : 1 Horisontaalne vaatenurk: 178° Vertikaalne vaatenurk: 178° Eredus: 3500 cd/m² Reageerimise aeg: 4 Värskendussagedus: 60 Hz AMD FreeSync: Ei nVidia G-Sync: Ei Sisseehitatud kõlarid: Ei Reguleeritav kõrgus: kalduvus VESA kinnitus: 100 x 100 TV-tuuner: Ei VGA (D-Sub): Ei DVI: Ei Energiaklass: F Laius (alusega): 613 mm Sügavus (alusega): 211 mm Kõrgus (alusega): 464,8 mm Kaal koos alusega: 5,8 kg Laius (ilma aluseta): 613 mm Sügavus (ilma aluseta): 54 mm Kõrgus (ilma aluseta): 365 mm