TOSHIBA 65QV3F63DG
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +519
Delivery time and options
  • omniva 17-19 days
  • itella 17-19 days
  • dpd 17-19 days
  • courier 17-19 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 65QV3F63DG
EAN 4024862135522
Product description
Värv: Must TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 12 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 85 Taustvalgus: Direct Tuuner: DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekraani suurus (cm): 164 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 164 cm (65") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 320 cd/m2 High dynamic range (HDR): HDR, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: E Hääljuhtimine: Smart remote control Aastane energiatarbimine: Pole Pildiprotsessor: UHD Upscaler Smart TV: On Operatsioonisüsteem: VIDAA Laius (alusega): 1453 mm Sügavus (alusega): 275 mm Kõrgus (alusega): 893 mm Kaal koos alusega: 21,6 Laius (ilma aluseta): 1453 mm Sügavus (ilma aluseta): 83 mm Kõrgus (ilma aluseta): 836 mm Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Jah TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On HDMI pesade arv: 3 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Digitaalne optiline heliväljund: Jah Digitaalne koaksiaalheli väljund: Ei Video salvestamise võimalus: On Helisüsteem: Dolby Audio, Onkyo, Ger (D) + Nicam Stereo Energiatarbimine aktiivses režiimis: Pole infot, Suurused VESA: 400 x 200 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1453 x 836 x 83 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1453 x 893 x 275