Mars Gaming MPB550SI 550W
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +54
Delivery time and options
  • omniva 14-16 days
  • itella 14-16 days
  • dpd 14-16 days
  • courier 14-16 days
Warranty period 24 months
Product details
Product code MPB550SI
EAN 8435693108504
Product description
Võimsus: 550 Suurused: 15 x 14,5 x 8,5 Plaadi formaat: ATX 12V Ventilaatori suurus: 12 80 PLUS: Bronze Oluline info: Oluline info PFC: Aktiivne Emaplaadi pesa tüüp: 24 pin Molex (IDE): 2 SATA: 4 PCI-E: 1x 6 + 2 PIN PCI-E 6-pin: Ei PCI-E 8-pin: Ei Moodul kaablid: Ei 4-pin Floppy: Ei 4-pin Peripheral: Ei