LG 75QNED85T3C
Available
Price
The e-shop price may differ with shops price.
Points tip +1222
Delivery time and options
  • omniva 14-16 days
  • itella 14-16 days
  • dpd 14-16 days
  • courier 14-16 days
Warranty period 24 months
Instalments
  • esto
  • esto
Product details
Product code 75QNED85T3C
EAN 8806091933935
Product description
Värv: Must TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame seeria: LG QNED Disain: 3 Bezel-less, Slim Edge Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 83 Taustvalgus: Edge Tuuner: DVB-T2/C/S Ekraani suurus (cm): 190 Picture-In-Picture: Üks tuuner, Multi View kuni 2 ekraani Ekraani suurus: 189 cm (75") Värskendussagedus: 120 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 800 nits High dynamic range (HDR): HDR10, HLG TVX05 Micro Dimming: On, Local Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: D Hääljuhtimine: Can be used with the Magic Motion MR24 Pildiprotsessor: AI Brightness Control, QNED Color, AI Picture Pro, Dynamic Tone Mapping Pro, SDR, Motion Pro, QMS, FreeSync, VRR (144Hz) Protsessor: α8 AI Processor, Quad core Smart TV: On Operatsioonisüsteem: webOS Kaal koos alusega: 3,4 Kaal ilma aluseta: 33,3 Miracasti tehnoloogia: And, Airplay2 Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult (sisseehitatud mikrofon + "osuti") tavalise kaugjuhtimispuldi funktsioonidega Smart seadmete juhtimine: On Smart Remote Control: MR24 included TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud (WiFi 5) TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 4 (2.1 versioon) USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Video salvestamise võimalus: On Helisüsteem: Dolby Surround, Clear Voice Pro, α8 AI Sound Pro, DTS:X, WOW Orchestra Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1677 x 965 x 30 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1677 x 1032 x 359