Odyssey G5 LS27FG530EUXEN 27" IPS 16:9
Доступно
Стоимость
Цена в интернет-магазине может отличаться от цены в представительстве.
Пункты tip +170
Способ и срок доставки
  • omniva 12-14 дней
  • itella 12-14 дней
  • dpd 12-14 дней
  • courier 12-14 дня
Гарантийный срок 24 месяца
Рассрочка
  • esto
  • esto
Информация о продукте
Код товара LS27FG530EUXEN
EAN 8806097683384
Описание товара
Taastatud monitor: None Ekraani tüüp: Lame Bluetooth: Ei Wi-Fi: Ei Ekraani suurus: 27" (68 cm) Ekraani vaade: Matt (Anti-Glare) USB 2.0 liides: Ei Energiatarve (1000 tundi): 21 Ekraani tehnoloogia: IPS Ekraani taustavalgustuse tüüp: LED Puutetundlik ekraan: Ei 3D Ready: Ei DisplayPort: 1 Kaabel digitaalseks ühendamiseks (HDMI): 2 Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 2K HD Poolte suhe: 16:9 Dünaamiline kontrastsus: 1000 : 1 Horisontaalne vaatenurk: 178° Vertikaalne vaatenurk: 178° Eredus: 300 cd/m2 Reageerimise aeg: 1 Värskendussagedus: 200 AMD FreeSync: On nVidia G-Sync: Ei Sisseehitatud kõlarid: Ei Reguleeritav kõrgus: kalduvus VESA kinnitus: 75 x 75 TV-tuuner: Ei Smart TV: Ei Thunderbolt: Ei VGA (D-Sub): Ei RJ-45: Ei DVI: Ei Energiaklass: E Laius (alusega): 613,2 mm Sügavus (alusega): 217.4 mm Kõrgus (alusega): 463,1 mm Kaal koos alusega: 3,9 kg Laius (ilma aluseta): 613,2 mm Sügavus (ilma aluseta): 50,4 mm Kõrgus (ilma aluseta): 364,5 mm Kaal ilma aluseta: 3,5 kg