LG Televizors||65 collu|4K Ultra HD|3840 x 2160 pikseļi|Plakans|16:9|QNED|65QNED70A6A
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +485
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 1-3 dienas
  • itella 1-3 dienas
  • dpd 1-3 dienas
  • smartech Kuller 1-3 dienas
  • smartech shop 1-3 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 65QNED70A6A
ean 8806096456842
Summary LG QNED AI 65QNED70A6A. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QNED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal fo
Category Code TVP
Rādīt visu informāciju
Unit Box Height 0.945
Unit Box Length 1.55
Unit Box Width 0.16
automatic brightness control No
display diagonal 65 "
display diagonal (metric) 164 cm
display resolution 3840 x 2160 pixels
display technology QNED
hd type 4K Ultra HD
led backlight Yes
led backlighting type Direct-LED
native aspect ratio 16:9
native refresh rate 60 Hz
screen shape Flat
supported graphics resolutions 3840 x 2160
supported video modes 2160p
apple airplay 2 support Yes
internet tv Yes
operating system installed WebOS
operating system version 25
smart tv Yes
consumer electronics control (cec) SimpLink
hdmi ports quantity 3
pc in (d-sub) No
rf ports quantity 2
usb 2.0 ports quantity 1
audio decoders Dolby AC3/Dolby AC4/Dolby Atmos
audio output channels 2.0 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Yes
rms rated power 20 W
sound modes AI Acoustic Tuning/AI Sound Pro/Clear Voice Pro
Speaker direction Down firing
bluetooth Yes
bluetooth version 5.0
ethernet lan Yes
web browser Yes
wi-fi Yes
wi-fi standards Wi-Fi 5 (802.11ac)
frameless design Yes
Introduction year 2025
panel mounting interface 300 x 200 mm
product colour Black
stand colour Black
stand type Legs stand
vesa mounting Yes
audio formats supported AAC/apt-X/EAC3/HE-AAC/MP2/MP3/PCM
DVDplayer No
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Optimizer,HGiG,Variable Refresh Rate (VRR)
high dynamic range (hdr) supported Yes
multi view Yes
Picture processor a7 Gen8 AI Processor 4K
plug and play Yes
Smartphone/tablet remote support Yes
digital signal format system DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2
tuner type Analog & digital
control type Remote
ac input frequency 50/60 Hz
ac input voltage 100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 152 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 100 kWh
Energy efficiency class (HDR) G
Energy efficiency class (SDR) F
Energy efficiency scale A to G
power consumption (standby) 0.5 W
S/PDIF output 1
depth (with stand) 255 mm
depth (without stand) 67.9 mm
height (with stand) 900 mm
Height (without stand) 841 mm
Stand depth 255 mm
Stand width 1264 mm
weight (with stand) 17000 g
weight (without stand) 16800 g
width (with stand) 1455 mm
Width (without stand) 1455 mm
package depth 162 mm
package height 950 mm
package weight 22800 g
package width 1580 mm
cables included AC
remote control included Yes
remote control type MR25GA / MR25GB (UK, Italy)
google applications Google Cast/Google Home
Intelligent Voice Recognition Yes
picture mode 10 ways