LG Teler||65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pikslit|Lameda|16:9|QNED|65QNED70A6A
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +485
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 1-3 päeva
  • itella 1-3 päeva
  • dpd 1-3 päeva
  • smartech Kuller 1-3 päeva
  • smartech shop 1-3 päeva
Toote andmed
Tootekood 65QNED70A6A
EAN 8806096456842
Kokkuvõte LG QNED AI 65QNED70A6A. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QNED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal fo
Kategooria kood TVP
Näita kõik andmed
Üksuse kasti kõrgus 0.945
Üksuse kasti pikkus 1.55
Üksuse kasti laius 0.16
Automaatne heleduse juhtimine No
Ekraani diagonaal 65 "
Ekraani diagonaal (meetriline) 164 cm
display resolution 3840 x 2160 pixels
display technology QNED
HD-tüüp 4K Ultra HD
LED-taustavalgus Yes
LED-taustvalgustuse tüüp Direct-LED
native aspect ratio 16:9
Omavärskendussagedus 60 Hz
Ekraani kuju Flat
Toetatud videoresolutsioonid 3840 x 2160
Toetatud videorežiimid 2160p
Apple AirPlay 2 tugi Yes
Interneti-TV Yes
Paigaldatud operatsioonisüsteem WebOS
operating system version 25
Nutiteler Yes
Koduelektroonika juhtimine (CEC) SimpLink
HDMI-portide hulk 3
PC-sisend (D-Sub) No
RF-portide kogus 2
USB 2.0 portide hulk 1
Helidekooderid Dolby AC3/Dolby AC4/Dolby Atmos
Audio väljundkanalid 2.0 channels
Täiustatud helipöördekanal (eARC) Yes
Ruutkeskmine nimivõimsus 20 W
Helirežiimid AI Acoustic Tuning/AI Sound Pro/Clear Voice Pro
Kõneleja suund Down firing
bluetooth Yes
Bluetooth’i versioon 5.0
Ethernet LAN Yes
Veebilehitseja Yes
wi-fi Yes
WiFi standardid Wi-Fi 5 (802.11ac)
Raamideta kujundus Yes
Sissejuhatuse aasta 2025
Paneeli paigaldamise liides 300 x 200 mm
Toote värv Black
Stendi värv Black
Stendi tüüp Legs stand
VESA-paigaldus Yes
Toetatud heliformaadid AAC/apt-X/EAC3/HE-AAC/MP2/MP3/PCM
DVD-mängija No
Mängu omadused Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Optimizer,HGiG,Variable Refresh Rate (VRR)
Toetatud kõrge dünaamilise ulatusega (HDR) Yes
Mitme vaatega Yes
Pildiprotsessor a7 Gen8 AI Processor 4K
Ühenda ja mängi Yes
Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugtugi Yes
Digitaalsignaali vormingusüsteem DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2
Tuuneri tüüp Analog & digital
control type Remote
ac input frequency 50/60 Hz
ac input voltage 100 - 240 V
Energiatarbimine (HDR) 1000 tunni kohta 152 kWh
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta 100 kWh
Energiatõhususe klass (HDR) G
Energiatõhususe klass (SDR) F
Energiatõhususe skaala A to G
Energiatarve (ooteolek) 0.5 W
S/PDIF väljund 1
Sügavus (koos alusega) 255 mm
Sügavus (ilma aluseta) 67.9 mm
Kõrgus (koos alusega) 900 mm
Kõrgus (ilma statiivita) 841 mm
Seisaku sügavus 255 mm
Statiivi laius 1264 mm
weight (with stand) 17000 g
Kaal (ilma aluseta) 16800 g
Laius (koos alusega) 1455 mm
Laius (ilma statiivita) 1455 mm
Pakendi sügavus 162 mm
Pakendi kõrgus 950 mm
package weight 22800 g
Pakendi laius 1580 mm
cables included AC
Kaasas pult Yes
remote control type MR25GA / MR25GB (UK, Italy)
Google'i rakendused Google Cast/Google Home
Intelligentne häältuvastus Yes
Pildirežiim 10 ways