SHARP 55GK4445E
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +414
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 14-16 päivää
  • itella 14-16 päivää
  • dpd 14-16 päivää
  • smartech Kuller 14-16 päivää
  • smartech shop 14-16 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 55GK4445E
ean 5905683272278
Tuotteen Kuvaus
Värv: Must TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame Disain: Frameless Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 63 Taustvalgus: Valgusdiood Tuuner: DVB-T / T2 / C / S / S2 Ekraani suurus (cm): 139 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 139 cm (55") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: E Hääljuhtimine: Ei Aastane energiatarbimine: Pole Smart TV: On Operatsioonisüsteem: TiVo OS Laius (alusega): 1231 mm Sügavus (alusega): 260 mm Kõrgus (alusega): 773 mm Kaal koos alusega: 11 Laius (ilma aluseta): 1231 mm Sügavus (ilma aluseta): 80 mm Kõrgus (ilma aluseta): 716 mm Puldi tüüp: Tavaline kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Ei TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: Ei HDMI pesade arv: 3 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Digitaalne optiline heliväljund: Jah Digitaalne koaksiaalheli väljund: Ei Video salvestamise võimalus: Ei Helisüsteem: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos Energiatarbimine aktiivses režiimis: Pole infot, Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1231 x 716 x 80 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1231 x 773 x 260