EnerGenie UPS-RACK-2000 2000VA
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +241
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 9-11 päivää
  • itella 9-11 päivää
  • dpd 9-11 päivää
  • smartech Kuller 9-11 päivää
  • smartech shop 9-11 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi UPS-RACK-2000
ean 8716309124768
Tuotteen Kuvaus
Tüüp: UPS Värv: Must Ekraan: On USB 2.0 liides: On Kaal: 1,98 Müratase (dB): < 45 dBA Laadimisaeg: 12 h Töörežiim: Line-Interactive Autonoomne tööaeg: 8-20 min. Võimsus (VA): 2000 Võimsus (W): 1200 W Lülituskiirus akule: 6 - 10 ms Väljundi lainekuju: Sinusoidne (sine wave) Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Kõrgsurve impulsside kaitse: On Lühisekaitse: On Häirete filtreerimine: On Mõõtmed: 440 x 410 x 132 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 7 RS232: Ei Tüüp ja kogus: 3 x 12 V/9 Ah