EnerGenie UPS-RACK-2000 2000VA
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +235
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 10-12 päeva
  • itella 10-12 päeva
  • dpd 10-12 päeva
  • courier 10-12 päeva
Toote andmed
Tootekood UPS-RACK-2000
EAN 8716309124768
Tootekirjeldus
Tüüp: UPS Värv: Must Ekraan: On USB 2.0 liides: On Kaal: 1,98 Müratase (dB): < 45 dBA Laadimisaeg: 12 h Töörežiim: Line-Interactive Autonoomne tööaeg: 8-20 min. Võimsus (VA): 2000 Võimsus (W): 1200 W Lülituskiirus akule: 6 - 10 ms Väljundi lainekuju: Sinusoidne (sine wave) Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Kõrgsurve impulsside kaitse: On Lühisekaitse: On Häirete filtreerimine: On Mõõtmed: 440 x 410 x 132 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 7 RS232: Ei Tüüp ja kogus: 3 x 12 V/9 Ah