SHARP 50GK4445E
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +340
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 14-16 dienas
  • itella 14-16 dienas
  • dpd 14-16 dienas
  • smartech Kuller 14-16 dienas
  • smartech shop 14-16 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 50GK4445E
ean 5905683272261
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: Ultra HD Ekrāna tips: Plakans (Flat) Dizains: Frameless Skaņas jauda: 10 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 63 Apgaismojums: LED Tūneris: DVB-T / T2 / C / S / S2 TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 126 Picture-In-Picture: Nav TVX01 Diagonāle collās: 50" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 60 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision TVX05 Micro Dimming: Nav Apgaismojuma tehnoloģija: Nav Ambilight: Nav Enerģijas patēriņa klase: F Balss vadība: Nav Gada energopatēriņš: Nav informācijas Smart TV tehnoloģija: Ir TVX07 Operētājsistēma: TiVo OS Platums (ar statīvu): 1117 mm Dziļums (ar statīvu): 260 mm Augstums (ar statīvu): 705 mm Svars ar statīvu: 9,7 Platums (bez statīva): 1117 mm Dziļums (bez statīva): 80 mm Augstums (bez statīva): 648 mm TVX11 Tālvadības pults: Standarta tālvadības pults Smart Remote Control: Nav TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts TVX10 Bluetooth: Nav TVX13 HDMI: 3 TVX12 USB: 2 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Optiskā Digitālā optiskā audio izeja: Ir Digitālā koaksiālā audio izeja: Nav Video ierakstīšanas iespēja: Nav Skaņas sistēma: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā: Nav informācijas TVX14 VESA izmērs: 400 x 300 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 1117 x 648 x 80 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 1117 x 705 x 260