SHARP 43HR7265E
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +364
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 9-11 dienas
  • itella 9-11 dienas
  • dpd 9-11 dienas
  • smartech Kuller 9-11 dienas
  • smartech shop 9-11 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 43HR7265E
ean 5905683272926
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: 4K Ultra HD Ekrāna tips: Plakans (Flat) Skaņas jauda: 12 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 53 Apgaismojums: Nav Tūneris: Ir TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 108 Picture-In-Picture: Nav TVX01 Diagonāle collās: 43" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 144 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR TVX05 Micro Dimming: Nav Apgaismojuma tehnoloģija: Nav Ambilight: Nav Enerģijas patēriņa klase: G Balss vadība: Ir Smart TV tehnoloģija: Ir TVX07 Operētājsistēma: Google TV Svars ar statīvu: 6,6 Svars bez statīva: 56 Miracast tehnoloģija: Ir TVX11 Tālvadības pults: Smart pults Smart Remote Control: Ir iespēja pieslēgt TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts TVX10 Bluetooth: Ir Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana: Ir TVX13 HDMI: 4 TVX12 USB: 2 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Ir Digitālā optiskā audio izeja: Ir Skaņas sistēma: Dolby Atmos, Digital Surround TVX14 VESA izmērs: 300 x 300 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 957 x 556 x 82 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 957 x 612 x 219