PHILIPS 77OLED760/12
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Bezmaksas sūtīšana
Punkti tip +2113
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 14-16 dienas
  • itella 14-16 dienas
  • dpd 14-16 dienas
  • smartech Kuller 14-16 dienas
  • smartech shop 14-16 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 77OLED760/12
ean 8718863046890
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: Ultra HD Ekrāna tips: Plakans (Flat) Skaņas jauda: 10 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 124 Apgaismojums: OLED Tūneris: DVB-T / T2 / C / S / S2 TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 194 Picture-In-Picture: Nav TVX01 Diagonāle collās: 77" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 120 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10+ Adaptive, Dolby Vision, HLG, HGIG TVX05 Micro Dimming: Ir, Perfect Apgaismojuma tehnoloģija: Ir Ambilight: Ir, no divām pusēm un no augšas Enerģijas patēriņa klase: F Balss vadība: Ir iespēja lietot ar Smart pulti TVX06 Attēla procesors: P5 AI Perfect Picture Engine Smart TV tehnoloģija: Ir TVX07 Operētājsistēma: Titan OS Platums (ar statīvu): 1773 mm Dziļums (ar statīvu): 310 mm Augstums (ar statīvu): 1013 mm Svars ar statīvu: 36 Platums (bez statīva): 1773 mm Dziļums (bez statīva): 73 mm Augstums (bez statīva): 991 mm Svars bez statīva: 3,55 TVX11 Tālvadības pults: Smart pults Smart Remote Control: Ir komplektā TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts TVX10 Bluetooth: Ir TVX13 HDMI: 4 TVX12 USB: 2 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Ir Video ierakstīšanas iespēja: Nav Skaņas sistēma: Dolby Digital MS12 V2.6.2, Dolby Atmos, DTS:X Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā: Nav informācijas TVX14 VESA izmērs: 400 x 300 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 1773 x 991 x 79 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 1773 x 1013 x 310