SHARP 55GR8265E
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Punkti tip +475
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 10-12 dienas
  • itella 10-12 dienas
  • dpd 10-12 dienas
  • courier 10-12 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 55GR8265E
ean 5905683270915
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: QLED 4K Ekrāna tips: Plakans (Flat) Skaņas jauda: 12 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 63 Tūneris: DVB-T / T2 / C / S / S2 TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 139 Picture-In-Picture: Nav TVX01 Diagonāle collās: 55" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 144 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10+, HLG, Dolby Vision IQ TVX05 Micro Dimming: Nav Apgaismojuma tehnoloģija: Nav Ambilight: Nav Enerģijas patēriņa klase: E Balss vadība: Ir iespēja lietot ar Smart pulti Gada energopatēriņš: Nav informācijas TVX06 Attēla procesors: Quantum Dot Smart TV tehnoloģija: Ir TVX07 Operētājsistēma: Google TV Platums (ar statīvu): 1228 mm Dziļums (ar statīvu): 263 mm Augstums (ar statīvu): 807 mm Svars ar statīvu: 14,2 Platums (bez statīva): 1228 mm Dziļums (bez statīva): 74 mm Augstums (bez statīva): 719 mm TVX11 Tālvadības pults: Smart pults Vadība ar viedierīču palīdzību: Ir Smart Remote Control: Ir komplektā TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts TVX10 Bluetooth: Ir Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana: Nav TVX13 HDMI: 4 TVX12 USB: 2 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Optiskā Digitālā optiskā audio izeja: Ir Digitālā koaksiālā audio izeja: Nav Video ierakstīšanas iespēja: Nav Skaņas sistēma: Harman-Kardon, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, DTS:X Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā: Nav informācijas TVX14 VESA izmērs: 200 x 200 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 1228 x 719 x 74 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 1228 x 807 x 263