PHILIPS 75PUS8510/12
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Punkti tip +732
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 14-16 dienas
  • itella 14-16 dienas
  • dpd 14-16 dienas
  • courier 14-16 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 75PUS8510/12
ean 8718863046197
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: QLED 4K Ekrāna tips: Plakans (Flat) Skaņas jauda: 10 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 102 Tūneris: DVB-T / T2 / C / C2 / S TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 189 Picture-In-Picture: Nav TVX01 Diagonāle collās: 75" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 60 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR10, HLG TVX05 Micro Dimming: Ir Apgaismojuma tehnoloģija: Ir Ambilight: Ir, no četrām pusēm Enerģijas patēriņa klase: E Balss vadība: Ir Gada energopatēriņš: Nav informācijas TVX06 Attēla procesors: Pixel Precise Ultra HD TVX08 Procesors: Quad core (4 kodoli) TVX07 Operētājsistēma: Titan OS Svars ar statīvu: 22,3 Svars bez statīva: 21,7 TVX11 Tālvadības pults: Smart pults Vadība ar viedierīču palīdzību: Ir TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts TVX10 Bluetooth: Ir Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana: Ir TVX13 HDMI: 3 TVX12 USB: 2 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Ir Digitālā optiskā audio izeja: Ir Skaņas sistēma: Dolby Atmos Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā: Nav informācijas TVX14 VESA izmērs: 400 x 300 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 1669 x 968 x 93 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 1669 x 1030 x 353