LG 50QNED84A3C
Pieejams
Cena
E-veikala cena var atšķirties no veikalu cena.
Punkti tip +416
Piegādes laiks un iespējas
  • omniva 14-16 dienas
  • itella 14-16 dienas
  • dpd 14-16 dienas
  • courier 14-16 dienas
Garantijas periods 24 mēneši
Nomaksas
  • esto
  • esto
Produkta informācija
Produkta kods 50QNED84A3C
ean 8806096352977
Produkta apraksts
Krāsa: Melna Televizora tips: Ultra HD Ekrāna tips: Plakans (Flat) Sērija: LG QNED Dizains: Premium Slim Design Skaņas jauda: 10 W x 2 Energopatēriņš (1000 stundas): 65 Apgaismojums: Edge Tūneris: DVB-T2 / C / S / S2 TVX02 Ekrāna izmērs (cm): 127 Picture-In-Picture: Viens uztvērējs TVX01 Diagonāle collās: 50" TVX03 Atjaunošanas frekvence: 60 Hz TVX04 Ekrāna izšķirtspēja: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Spilgtums: 480 nits High dynamic range (HDR): HDR10, HLG TVX05 Micro Dimming: Nav Apgaismojuma tehnoloģija: Nav Ambilight: Nav Enerģijas patēriņa klase: F Balss vadība: Ir iespēja lietot ar "Magic Motion" pulti MR25 TVX06 Attēla procesors: 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping, Dynamic QNED Color, AI Brightness Control TVX08 Procesors: α7 Gen 8 AI Intelligent Processor, Quad core Smart TV tehnoloģija: Ir TVX07 Operētājsistēma: webOS Svars ar statīvu: 12,6 Svars bez statīva: 12,2 Miracast tehnoloģija: Ir, Airplay2 TVX11 Tālvadības pults: Smart pults (Iebūvēts mikrofons) ar Standarta tālvadības pulta funkcijām Vadība ar viedierīču palīdzību: Ir Smart Remote Control: Ir komplektā MR25 TVX09 Wi-Fi: Ir, iebūvēts (WiFi 5) TVX10 Bluetooth: Ir Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana: Ir TVX13 HDMI: 3 TVX12 USB: 1 (USB 2.0) Audio signāla digitālā izeja: Optiskā Video ierakstīšanas iespēja: Ir Skaņas sistēma: Dolby Surround, Clear Voice Pro, α7 AI Sound Pro, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning TVX14 VESA izmērs: 200 x 200 mm Stiprinājums komplektā: Nav Izmēri bez statīva (PxAxD): 1124 x 654 x 49 Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD): 1124 x 721 x 257