LG 27TQ615S-PZ 27" Full HD Smart LED TV, Black
Myymälässä - Tähesaju tee 11
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +178
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 1-3 päivää
  • itella 1-3 päivää
  • dpd 1-3 päivää
  • smartech Kuller 1-3 päivää
  • smartech shop 1-3 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 27TQ615S-PZ
ean 8806091585899,2220009187900
Tuotteen Kuvaus
You can also easily play media files via the USB connection.
Technical information:
    • Digital tuners: antenna; DVB-T2, cable; DVB-C HD, satellite; DVB-S2
    • CI+ interface
    • Electronic Program Guide (EPG)
      Picture:
    • Resolution: 1920 x 1080 Full HD
    • 60 Hz panel
    • Direct LED
    • Contrast 1000:1
    • Color Gamut: NTSC 72%
    • Wide Viewing Angle
      Sound:
    • Speakers: 10 W
    • Equalizer
    • Virtual Surround
    • AVL (Auto Volume)
      Other features:
    • LG webOS 2022
    • USB media playback
    • Built-in WiFi (802.11 ac)
    • LG TV Plus mobile app
    • Miracast
    • Web browser
    • Bluetooth
    • USB media playback
    • Standard remote control included (Ready for separately purchased Magic Remote)
    Connections and dimensions:
  • Connections: 2 x HDMI, USB, Ethernet (LAN), digital audio output (optical)
  • HDCP, eARC, ALLM
  • Dimensions: 612 x 74 x 369 mm (without stand), 612 x 153 x 423 mm (with stand)
  • Stand width: 376 mm