LG 24TQ510S-PZ 24" HD Ready Smart LED TV
Myymälässä - Tähesaju tee 11
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +133
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 3-5 päivää
  • itella 3-5 päivää
  • dpd 3-5 päivää
  • courier 3-5 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 24TQ510S-PZ
ean 8806091547798
Tuotteen Kuvaus
Technical information:
    • Digital tuners: antenna; DVB-T2, cable; DVB-C HD, satellite; DVB-S2
    • CI+ interface
    • Electronic Program Guide (EPG)
Picture:
    • Resolution: 1366 x 768 HD Ready
    • 60 Hz panel
    • Direct LED
    • Contrast 1000:1
    • Wide Viewing Angle
Sound:
    • Speakers: 10 W
    • Equalizer
    • Virtual Surround
    • AVL (Auto Volume)
Other features:
    • LG webOS 2022
    • USB media playback
    • Built-in WiFi (802.11 ac)
    • LG TV Plus mobile app
    • Miracast
    • Web browser
    • USB storage and time transfer to an external hard drive
    • Bluetooth
    • USB media playback
    • Standard remote control included (Ready for separately purchased Magic Remote)
Connections and dimensions:
  • Connections: 2 x HDMI, USB, Ethernet (LAN), digital audio output (optical)
  • HDCP, eARC, ALLM
  • Dimensions: 563.1 x 58 x 340.9 mm (without stand), 563.1 x 148.6 x 393.8 mm (with stand)
  • Stand width: 326 mm