Extra Digital AS33FSPE ASUS 220V, 33W: 19V, 1.75A
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +23
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • itella 16-18 päivää
  • dpd 16-18 päivää
  • courier 16-18 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi AS33FSPE
ean 4775345000881
Tuotteen Kuvaus
Tüüp: Spetsialiseeritud (ühe pistikuga) Sülearvuti bränd: Asus Vooluallikas: Võrk 220 V