SHARP 50HP6265E
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +349
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 9-11 päivää
  • itella 9-11 päivää
  • dpd 9-11 päivää
  • smartech Kuller 9-11 päivää
  • smartech shop 9-11 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 50HP6265E
ean 5905683272872
Tuotteen Kuvaus
Värv: Must TV tüüp: 4K Ultra HD Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 12 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 63 Taustvalgus: Ei Tuuner: On Ekraani suurus (cm): 126 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 126 cm (50") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: F Hääljuhtimine: On Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Google TV Kaal koos alusega: 9,7 Kaal ilma aluseta: 9,1 Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Olemas ühendamise võimalus TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 4 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: On Digitaalne optiline heliväljund: Jah Helisüsteem: Dolby Atmos, Digital Surround Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1111 x 645 x 82 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1111 x 702 x 260