APC SRT2200XLI
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +2320
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 16-18 päivää
  • itella 16-18 päivää
  • dpd 16-18 päivää
  • courier 16-18 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi SRT2200XLI
ean 731304317630
Tuotteen Kuvaus
Tüüp: UPS Värv: Must Ekraan: On USB 2.0 liides: On Kaal: 2.5 Laadimisaeg: 3 h Töörežiim: Double-conversion (online) Autonoomne tööaeg: kuni 4 min. Võimsus (VA): 2200 Võimsus (W): 1980 Väljundi lainekuju: Sinuss Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Lühisekaitse: On Häirete filtreerimine: On Mõõtmed: 432 x 584 x 85 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 8 Tüüp ja kogus: 6 x 72 V/5 Ah Lihtsalt eemaldatav aku: Ei