LG 75QNED87A3B
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Ilmainen toimitus
Pistettä tip +1044
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 13-15 päivää
  • itella 13-15 päivää
  • dpd 13-15 päivää
  • smartech Kuller 13-15 päivää
  • smartech shop 13-15 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Maksuerät
  • esto
  • esto
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi 75QNED87A3B
ean 8806096360521
Tuotteen Kuvaus
Värv: Hallsinine TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame seeria: LG QNED Disain: Slim Edge Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 83 Taustvalgus: Edge Tuuner: DVB-T2 /C/S/S2 Ekraani suurus (cm): 190 Picture-In-Picture: Üks tuuner Ekraani suurus: 189 cm (75") Värskendussagedus: 144 Hz, VRR Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 800 nits High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision, SDR TVX05 Micro Dimming: On, Local Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: D Hääljuhtimine: Possible to use with "Magic Motion" remote MR25 Pildiprotsessor: 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping Pro, Dynamic QNED Color, AI Brightness Control, AI Picture Pro, Motion Pro, FreeSync Protsessor: α8 Gen 2 AI Intelligent Processor, Quad core Smart TV: On Operatsioonisüsteem: webOS Kaal koos alusega: 41.5 Kaal ilma aluseta: 33,3 Miracasti tehnoloogia: And, Airplay2 Puldi tüüp: Smart kaugjuhtimispult (sisseehitatud mikrofon) tavalise kaugjuhtimispuldi funktsioonidega Smart seadmete juhtimine: On Smart Remote Control: Included MR25 TVX09 Wi-Fi: Yes, built-in (WiFi 6) TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 4 (2.1 versioon) USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Video salvestamise võimalus: On Helisüsteem: Dolby Surround, Clear Voice Pro, α8 AI Sound Pro, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, WiSA Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1677 x 965 x 30 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1677 x 1042 x 370