APC BX750MI-FR Back-UPS 750VA 230V
Saatavilla
Hinta
Verkkokaupan hinta voi vaihdella kaupan hintojen mukaan.
Pistettä tip +102
Toimitusaika ja vaihtoehdot
  • omniva 16-18 päivää
  • itella 16-18 päivää
  • dpd 16-18 päivää
  • courier 16-18 päivää
Takuuaika 24 kuukautta
Tuotteen yksityiskohdat
Tuotekoodi BX750MI-FR
ean 731304413554
Tuotteen Kuvaus
Tüüp: UPS Värv: Must Ekraan: Ei USB 2.0 liides: 1 Kaal: 5.4 Müratase (dB): 40.0 dBA Laadimisaeg: 6 h Töörežiim: Line-Interactive Autonoomne tööaeg: 1-8.5 min. Võimsus (VA): 750 Võimsus (W): 410 W Lülituskiirus akule: 6 ms Väljundi lainekuju: Sinusoidne (sine wave) Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Kõrgsurve impulsside kaitse: On Mõõtmed: 120 x 160 x 355 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 3 RS232: 2 Tüüp ja kogus: 1 x 12 V / 6 AH