SAMSUNG Odyssey G9 G95C 49-tolline mängumonitor (LS49CG950EUXEN)
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +830
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 4-6 päeva
  • itella 4-6 päeva
  • dpd 4-6 päeva
  • courier 4-6 päeva
Toote andmed
Tootekood LS49CG950EUXEN
EAN 8806095234908,2220009113688
Tootekirjeldus
Kogege põnevate mängude järgmist taset, kui erksad mängustseenid ümbritsevad teie vaatevälja. 49-tolline 1000R Super Ultra-Wide ekraan täidab kogu perifeerse vaatevälja ja asetab teid mängu keskmesse. Lüüa kõik vaenlased äärmise kiirusega. 240 Hz värskendussagedus vähendab viivitust ja tagab äärmiselt sujuva töö. Mängige täpselt 1 ms reageerimisajaga (GtG), vähese hägususe ja minimaalse varjundiga. Äärmiselt sujuv töö. Tänu AMD FreeSync Premium Pro tehnoloogiale kuvatakse keerulisi ja kiiresti liikuvaid mängustseene sujuvalt ja ilma tõmblemiseta. Tehnoloogia annab sulle eelise.
Samsung Odyssey G9 G95C omadused:
  • Ekraani suurus: 49"
  • Paneel: VA
  • Eraldusvõime: 5120 x 1440 (kuvasuhe: 32:9)
  • Värskendussagedus: 240 Hz
  • Heledus: 450 cd/m2
  • Kontrastsus: algne 2500:1
  • Vaatenurgad (horisontaalne/vertikaalne): 178°/178°
  • Reaktsiooniaeg: 1 ms (hallist hallini)
  • Kõnelejad: Ei
  • Ühendused: 2 x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, 2 x USB 3.0, kõrvaklappide ühendus
  • Aluse kalle: -2,0° (± 2°) ~ 11,0° (± 2°)
  • Statiivi pöörlemine: -15,0° (± 3°) ~ 15,0° (± 3°)
  • Statiivi kõrguse reguleerimine: 0~120 mm
  • Virvendusvaba: jah
  • Madal sinine valgus: jah
  • AMD FreeSync Premium Pro: jah
  • VESA seinakinnitus: 100 x 100 mm
  • Kaasasolevad kaablid: DisplayPort, USB 3.0, toitekaabel
  • Füüsilised mõõtmed koos alusega (L x K x S): 1147,6 x 568,4 x 420,5 mm
  • Füüsilised mõõtmed ilma aluseta (L x K x S): 1147,6 x 363,5 x 293,8 mm